Gülseren Budayıcıoğlu'nun yazmış olduğu "Camdaki Kız" adlı romanından uyarlanan yeni dizi Camdaki Kız Gerçek Hayat Hikayesi, merak edilen konusu ile izleyicileri ekran başına aldı. Peki herkesin merakla seyrettiği Camdaki Kızın konusu nedir, camdaki kız ne anlatıyor, camdaki kızın oyuncuları kimlerdir?

camdaki kızın, camdaki kızın hikayesi, camdaki kızın konusu, camdaki kızın oyuncuları, camdaki kızın özeti

Camdaki Kız'ın Hikayesi

Bir kadın çok sevilmek değer görmek ister, tıpkı Camdaki Kız gibi. Nalan aşkı hayal ediyordu, aradığı aşk belki de camdan devamlı seyrettiği sokaktaki adamdı. Onu hayatına modellemişti. Nalan Sedat'la evlenir fakat mutlu olamaz. En güzel pırlantalar, En lüks restoranlarda yemekler aşk için yeterli değildir. Nalan için mutluluk bunlar değildi. 

Sevdiğinin gözünün içine bakılmadıktan sonra sohbet, muhabbet olmadıktan sonra sevdiğinin varlığı insanın içinde bir neşe heyecan olmadıktan sonra neye yarardı bu hayat Nalan için? Nalan haklıydı.

Sonrasındaysa Nalan Sedat'tan ayrılır. Birçok kadının huzursuz aldatılmış olduğunu bildiği halde yapamadığını Nalan yapar. Nalan Hayri'de bulur sevgiyi ve aşkı. Artık geceleri gözlerini kapattığında onu düşlüyor, heyecanlanıyor, onu çok ama çok seviyordu. Peki Hayri kim?

Nalan için her şeyi göze alan aşık bir adam. Evli olduğu halde Nalan'ın peşinden koşan Nalan için gözü kararmış bir adam. Peki Hayri'ye ne oldu da Nalan'dan kurtulmak için psikiyatriye Nalan'ı da sürükleyerek gider?

Nalan'dan kurtulmak isteyen Hayri başka bir sevgiye yelken açar. O da Hayri'nin sonu olur. Hayri'yi vurarak öldürürler. İşte her şeyin bir bedeli vardır. Nalan nereden bilebilirdi ki resim atölyesindeki hocanın babası olacağını, bir hata sebebiyle bütün bu bedelleri ödeyeceğini.

Hayat affetmese de Nalan affetmeyi seçer... Hayatındaki sırrı göz yaşları ile öğrenir.

Heyecanla okuduğum bu kitabı sizlere de tavsiye ederim. 

camdaki kızın, camdaki kızın hikayesi, camdaki kızın konusu, camdaki kızın oyuncuları, camdaki kızın özeti


Burcu Biricik Kimdir?

4 Mayıs 1989 yılında Antalya Elmalı'da doğmuştur. Burcu Biricik 2007 yılında Maçolar adlı dizi ile oyunculuk kariyerine başlamıştır. Oynadığı dizi, film ve TV Showları şu şekildedir: 
- Hayat Şarkısı (2016-2017)
-Kuzgun (2019)
-Şeref Meselesi (2014-2015)
-8. Gün (2018)
-Düşman Kardeşler (2012)
-Maçolar (2006)
-Ümit Milli (Tv Programı)
-Fatma (Tv Programı)


Yorum Yap

Daha yeni Daha eski