Netfilx’in gözde dizilerinden biri olan Lucifer, 6 Sezonu hakkında bir gelişme gösterdi. Lucifer 6. Sezon ne zaman gelecek? Lucifer 6. Sezonda neler olacak ve Lucifer yeni sezon ne zaman geliyor gibi birçok soruya şimdi yanıt bulacağız.

Lucifer 6. Sezon ne zaman gelecek? Lucifer 6. Sezonda neler olacak ve Lucifer yeni sezon ne zaman geliyor


Lucifer 6. Sezon Ne Zaman Gelecek?

Bir zamanlar televizyon dizisiyken değeri bilinmeyen Lucifer Netfilx dizisi, Netfilx’e geçince dünya genelinde ilgi çekti. Dizinin Hayranları Lucifer 5. Sezondan Sonra, Lucifer 6. Sezonda neler olacak ve Lucifer 6. Sezon ne zaman gelecek gibi birçok soru sordular. Peki Lucifer 6. Sezon ne zaman gelecek?

Netfilx 31 Mart 2021’de sosyal medyada yayınladığı Lucifer hakkındaki yazıda “28 Mayıs” ifadesini kullandı. Bu da bizlere Lucifer 6. Sezon tarihi veya Lucifer 6. Sezon ne zaman sorusunun cevabını net bir şekilde vermiş oldu.

Lucifer 6. Sezonda (5. Sezon 2. Kısımda) Neler Olacak?

Lucifer 6. Sezon ne zaman gelecek? Lucifer 6. Sezonda neler olacak ve Lucifer yeni sezon ne zaman geliyor

Lucifer 6. Sezon aslında yeni bir sezon değil 5. Sezonun devamı olacak. Yani dizi hikâyeye kaldığı yerden devam edecek. 

En son 3 kardeşin kavgasından sonra, babalarının ekranda gözükmesiyle Lucifer 5. Sezon bitmişti. Netfilx Lucifer 5. Sezon 2 kısım şeklinde bize sunulmuştu. Şimdi ise 2. Kısımın gelmesini bekliyoruz.


Netfilx Lucifer Dizisi Final Veriyor!

Dünya genelinde birçok dikkatini üzerine çekmiş olan Netfilx Lucifer dizisi, 6. Sezondan sonra finale doğru gittiği söyleniyor. Dizi aslında diziyi izleyen hayran kitlesinin yoğun isteği üzerine devam ettirilmiş ve bu şekilde daha fazla hayran kitlesi kazanmıştı.

Ancak 5. Sezonun 28 Martta yayınlanacağı haberinden sonra diziyi izleyen hayran kitlesinin hevesini kıracak bir açıklama geldi. 

Lucifer 6. Sezon ile Netfix Lucifer dizisinin finale doğru yolculuk yaptığı açıklandı. Diziyi izleyen birçok hayran kitlesi Netfilx Lucifer dizisinin 6. Sezondan sonra final yapacağını duyunca üzüldü.

Lucifer 6. Sezon ne zaman gelecek? Lucifer 6. Sezonda neler olacak ve Lucifer yeni sezon ne zaman geliyor

Yorum Yap

Daha yeni Daha eski