İlk sezonun ardından 2. Sezonunun gelmesi merakla beklenilen Ragnarok dizisini izleyen kişilerin aklına Ragnarok 2. Sezon Ne Zaman Gelecek?Ragnarok 2. Sezon Ne Zaman? Netfilx Ragnarok 2. Sezon Tarihi Açıklandı Mı? Gibi sorular takılıyor…

Ragnarok 2. Sezon Ne Zaman Gelecek? Ragnarok 2. Sezon Ne Zaman? Netfilx Ragnarok 2. Sezon Tarihi Açıklandı Mı?

Ragnarok 2. Sezon Ne Zaman Gelecek?

Henüz sadece 1. Sezonu yayınlanmış ve birçok kişi tarafından 2. Sezonu merak edilen Ragnarok dizisi, İzleyicileri tarafından 2. Sezonun gelmesi merakla bekleniyor. 31 Ocak 2020 yılında ilk sezonu yayınlanan Ragnarok, konusu ile izleyicilerini etkilemeyi başarıyor.

Nors yani İskandinav mitolojisindeki Thor’un anlatıldığı bu dizi Norveç'te bir kasabada geçiyor. Ragnarok dizisinde insanlar anlık mevsim değişikliği dolayısıyla sıkıntılar yaşıyor. 

Ancak kasabalarına yeni taşınan Thor’un gelmesiyle işler daha da dengeli bir hale gelmeye başlayarak dizinin hikâyesine biraz daha giriş yapıyoruz. Peki, birçok kişinin merakla beklediği Ragnarok Netfilx dizisinin 2. Sezonu ne zaman yayınlanacak?


Ragnarok 2. Sezon Ne Zaman Gelecek? Ragnarok 2. Sezon Ne Zaman? Netfilx Ragnarok 2. Sezon Tarihi Açıklandı Mı?

Covid-19 salgını nedeniyle çekimlerinin durduğu veya yavaşladığı dizi ve filmlerin arasında yer alan Ragnarok Netfilx dizisinin, 2. Sezon çekim onayı ne kadar alınsa da 2. Sezon çekimlerinin devam edip etmediği hakkında henüz resmi bir açıklama yapılmadı. 

Bununla beraber yayınlanma tarihi hakkında da net bir açıklama gelmedi. Ancak yabancı kaynaklara göre Ragnarok Netfix dizisinin 2. Sezonu bu senenin yani 2021 yılının yarısında çıkacağı söyleniyor. 

Her ne kadar Netfilx bizlere resmi bir açıklamada bulunmasa da 31 Ocak 2020 yılında çıkan bu dizinin 2021 yılının yarısında veya sonlarına doğru yayınlanması düşünülüyor.

Aynı zamanda diziyle gerçek zamanlı ilerlenirse 1. Sezonda buzulların eridiği bir zamandayken 2. Sezonda yine buzulların eridiği bir kış ayına denk gelirse, 2. Sezonu da dizi ile gerçek zamanla aynı şekilde ilerlemesi için 2021 yılı kış ayına denk gelebileceği düşünülüyor. 


Ragnarok 2. Sezon Ne Zaman Gelecek? Ragnarok 2. Sezon Ne Zaman? Netfilx Ragnarok 2. Sezon Tarihi Açıklandı Mı?


Yorum Yap

Daha yeni Daha eski