2020 Ağustos ayı içerisinde  The Witcher Monster Slayer mobil oyunu duyurulmuştu. Oyunun iyi bir görüntüye sahip olması ve kaliteli bir oyun olduğunu açık açık göstermesi ile birçok dikkati üzerine çekmişti. 

Böylesine harika bir oyunun gelmesini uzun süredir bekleyen hayran kitlesine sürpriz bir haber geldi. Oyunu uzun bir süredir geliştirme aşamasındayken oyunu geliştiren ekipten gelen açıklama şu şekilde. 

Oyunu geliştiren ekip oyunun büyük bir kısmının tamamlandığını dile getirdi. Aynı zamanda oyunun erken bir zamanda gelebileceği hakkında duyuru yaptılar. The Witcher Monster Slayer mobil oyunu ne zaman geliyor? The Witcher Monster Slayer mobil oyunu hangi sistemlere gelecek?

The Witcher Monster Slayer Hangi Sistemlere Uyumlu Olacak?

The Witcher Monster Slayer mobil oyunu erken bir zamanda geleceği duyuruldu. Peki The Witcher Monster Slayer mobil oyunu hangi sistemlerde oynanabilecek? The Witcher Monster Slayer hem Andoid hem de İOS için geliyor!

 Aynı zamanda The Witcher Monster Slayer oyununun geliştirici ekibinden oyunun beta sürümünü yakın bir zamanda yayınlayacaklarını dile getirdiler. Paylaşılacak bu beta surumu şimdilik Android cihazlarda sınırlı kalacak.


The Witcher Monster Slayer Erken Erişim Programı

The Witcher Monster Slayer erken erişim programına katılmak isteyen kişiler ilk olarak The Witcher Monster Slayer mobil oyununun kendi internet sitesine girmesi gerekiyor. Siteye girip kayıt olmak için sizden telefonunuz hakkında bazı ince detaylar isteniyor. Bu koşulları doldurup kabul ettikten sonra ise kayıt işleminiz tamamlanmış oluyor.1 Yorumlar

Yorum Gönder

Daha yeni Daha eski