Xiaomi’nin yeni çıkardığı bileklik modeli olan Mi Band 6 artık Türkiye’de satışa sunulmuş bulunmakta . Mi Band 6 eski Mi Band cihazlarına göre ekran boyutu ve fiziki açıdan geliştirme göstermiş gözüküyor. 

Peki, geçtiğimiz günlerde Türkiye’de satışa sunulan Xiaomi Mi Band 6 ne kadara satılacak? Mi Band 6 Türkiye’de ne kadar?

Xiaomi Mi Band 6 ne kadara satılacak? Mi Band 6 Türkiye’de ne kadar?

Xiaomi Mi Band 6’nın NFC teknolojisine sahip bir başka sürümü de mevcuttur. Ancak bu surum henüz Türkiye’ye ulaşmammış durumda. Umuyoruz ki bu Xiaomi Mi Band’in NFC teknolojisine sahip bu sürümü yakın zamanda Türkiye’ye gelir.


Xiaomi Mi Band 6 Özellikleri Nelerdir?

Xiaomi Mi Band 6, yeni nesil ekrana sahip olmasıyla bizlere 326PPI ve 450 nit parlaklı değeri sunan bir bileklik olarak karşımıza çıkıyor. Xiaomi Mi Band 6 aynı zamanda içerisinde 130’dan fazla saat tasarımı bizlere sunuyor.  

Ekran özellikleri açısından 1.56 inç boyutunda AMOLED bir ekrana sahip olarak sunuluyor. Aynı zamanda Xiaomi Mi Band 6 yaklaşık olarak 14 gün kadar şarj suresi olduğunu bizlere söylüyor. Kısaca özelliklerini sıralayacak olursak;

Parlak Yoğunluğu: 326PPI

Boyut: 1.56 inç AMOLED Ekran

Parlaklık Değeri: 420 nit

Çözünürlük: 152 x 486 piksel

Renk Sayısı:  16M

RAM: 2Mb

Dâhili Depolama: 32Mb

Xiaomi Mi Band 6 Fiyatları Ne Kadar?

Xiaomi Mi Band 6 ne kadara satılacak? Mi Band 6 Türkiye’de ne kadar?

Aslında buna kesin bir şekilde cevap veremiyoruz. Ancak ortalama fiyat açısından yaklaşık olarak fiyatı 400-450 TL arasında değişse de bazı sitelerde 650 TL ye kadar çıkabiliyor. Peki sizce Xiaomi Mi Band 6 Nasıl?Eksikleri neler? Yorumlar kısmına eleştirilerinizi bekliyoruz.

Yorum Yap

Daha yeni Daha eski