Exxen’in kurucusu Acul Ilıcalı’nın, sosyal medya hesaplarından yaptığı açıklamaya göre Exxen platformu Ramazan Bayramı boyunca ücretsiz olarak kullanılabilecek. Exxen 12,13,14,15 Mayıs günleri boyunca kullanıcılarına ücretsiz kullanım imkânı sunacak. İşte Detaylar...

exxen üyelik exxen fiyat exxen dizileri exxen ücreti exxen abonelik exxen aylık ücret exxen bedava izle exxen bedava exxen bedava izleme

Exxen’in bayrama özel yaptığı bu avantajdan yararlanmak isteyen kullanıcılar, ilk olarak Exxen’e üye olması gerekecek. Bu süreçte kullanıcılardan e-posta ve telefon numarası gibi bazı bilgiler istenecek. Daha sonrasında ise herhangi bir kart bilgisi istemeden üyeliğinizi başlatacak. Bu şekilde kullanıcılar kart bilgilerini girmeden tamamen ücretsiz bir şekilde kullanabilecekler.

Acun Ilıcalı’nın yaptığı açıklamaya göre Exxen platformunu yurt dışı da dahil olmak üzere herkes bayram boyunca (12,13,14,15 Mayıs) ücretsiz bir şekilde film, dizi veya TV şovlarından faydalanabilecek. Üstelik bu avantajdan faydalanmak çok basit sadece Exxen Platformuna ücretsiz üye olmanız yeterli olacaktır.


Exxen Nedir? Nasıl İzlenir?

Exxen, Acun Ilıcalı tarafından 1 Ocak 2021 yılında kurulmuş, film, dizi, TV şovları gibi içerikler paylaşan dijital içerik platformudur. Acun Ilıcalı’ın kurduğu bu platformda yaklaşık olarak 1500 kişilik bir ekip çalışmıştır. Bu platformdaki içeriklerden faydalanmak için öncelikle üye olmanız gerekir. Exxen platformuna ister telefonunuzdan ister bilgisayarınızdan kolayca üye olabilirsiniz. Exxen’in sizlere sunduğu paketlerden birini seçerek film ve dizi keyfinize başlayabilirsiniz.

Ayrıca Exxen platformunu bilgisayarınız aracılığıyla HDIM kablosu ile televizyonunuza yansıtıp, Exxen keyfine televizyonunuzda devam edebilirsiniz!

Yorum Yap

Daha yeni Daha eski