Netfilx’in en gözde dizilerinden biri olan Stranger Things dizisinin, 3. Sezonunun yayınlanmasının ardından tam 2 sene geçti ve hala resmi bir fragman yayınlanmadı. 

Stranger Things geçtiğimiz yıllarda sadece dizinin 4. Sezonunun çıkacağı hakkında bir duyuru yayınlamış ve ardından Hopper’ın ölmediği hakkında bir önizleme yayınlanmıştı.

Dizinin ne zaman çıkacağı hakkında ise bir çok teori var ve bu teorilerin ne kadar doğru olabileceği hakkında bir şey diyemiyoruz ancak son zamanlarda dizinin yapımcıları tarafından Stranger Things 4. Sezon çıkış tarihi hakkında bir bilgi paylaşıldı. Peki Stranger Things 4. Sezon Ne Zaman Gelecek?

Stranger Things 4. Sezon Ne Zaman Gelecek? Stranger Things 4. Sezon Tarihi Açıklandı! Stranger Things 4. Sezonda Neler Olacak

Birçok dizinin çekimleri gibi Stranger Things 4. Sezon çekimleri de Covid-19 yüzünden ertelenmişti. Dizinin yazarları 4. Sezonun kurgusunun tamamlandığını ev 2021 yılı Ağustos ayına kadar arka taraftaki prodüksiyon çalışmalarının da tamamlanacağını söylediler. 

Aynı zamanda dizinin oyuncularından biri 4. Sezon hakkında 2 senenin ardından bir tarih verdi. Stranger Things 4. Sezon Çekimleri 2022 yılının Nisan yada Mayıs ayında çıkacağını söylediler. 3. Sezonun ardından 2 sene sonra verdikleri bu bilgi açıkçası bizleri biraz üzdü.

Ancak bu bilgi dizinin oyuncusundan olup Netfilx’in resmi bir açıklaması olmadığını göz önünde bulundurmamız gerekiyor. Covid-19’un yayılmasının yavaşlaşması durumunda 2021 yılının son çeyreğinde çıkma ihtimalini de göz önünde bulundurmak gerekiyor.

4. Sezonda neler olacak sorusu ise bizlerin en merak eden sorulardan biri ve bunun hakkında birçok teori var. Stranger Things 4. Sezonda neler olacak yazımı tüm teorileri görmeniz açısından okumanızı tavsiye ederim. Kendi teorilerinizi yorumlar kısmından belirtebilirsiniz.

Stranger Things 4. Sezon Ne Zaman Gelecek? Stranger Things 4. Sezon Tarihi Açıklandı! Stranger Things 4. Sezonda Neler Olacak


Yorum Yap

Daha yeni Daha eski