Netfilx’ten yeni gelişme! Netfilx geçtiğimiz dakikalarda Stranger Things 4. Sezona dair yeni bir video yayınladı. Videoda Eleven karakterinin geçmişten bir sahnesini izliyoruz. Yayınlanan 1 dakika 22 saniyelik videoda Dr. Branner’ın laboratuvarından bir sahneyi bizlere aktarıyor.

Stranger Things 4. Sezon Ne Zaman, Stranger Things 4. Sezon Tarihi, Stranger Things 4. Sezonda Neler Olacak gibi soruları da yanıtladık!

Netfilx'ten Yeni Gelişme! Stranger Things 4. Sezonda Neler Olacak? Stranger Things 4. Sezon Ne Zaman?

Stranger Things 3. Sezonun ardından 2 sene geçmesine rağmen hala bir fragman görememiştik. Bunun sebebi her ne kadar covid-19 olsa da Stranger Things hayranları 4. Sezonu merakla bekliyordu. Stranger Things 4. Sezon hakkında Hopper adlı karakterin ölmediğini bizlere bir önceki kısa ön izlemesinde göstermişti.

Geçtiğimiz dakikalarda yayınlanan bu diğer bir ön izleme ise Eleven yani 11 adlı karakterin geçmişine yönelik bizlere bir mesaj vermekte.

Stranger Things hayranları Dr. Branner’ın 1 sezonda öldüğü ve artık dizide oynamayacağını düşünse bile yayınlanan kısa ön izlemede Dr. Branner’ı da görmekteyiz. Dr. Branner’ın yaşadığını 2. Sezonda duysak da bir çoğumuz Dr. Branner’ın öldüğünü duşunduk.

Stranger Things 4. Sezonun çıkış tarihi hakkında ise geçtiğimiz günlerde yeni bir gelişme olmuştu. Dizinin oyuncularından birinin açıklamasına göre Stranger Things 4. Sezon 2022 yılının Nisan ya da Mayıs ayında gelmesi bekleniyor.

Her ne kadar bu haber bizleri 2 sene beklemenin ardından üzse de bu haberin Netfilx tarafından olmadığını da bilmekte fayda var. StrangerThings 4. Sezonda neler olacak hakkında ise ilgili makalemize buradan ulaşabilirsiniz.

Netfilx Stranger Things’in kendi sayfasına da buradan ulaşarak videoyu izleyebilirsiniz.

Yorum Yap

Daha yeni Daha eski