Geçtiğimiz günlerde Whatsapp sözleşmesi nedeniyle Telegram kullanıcıları hızla artmaya başlamıştı. Bir tek Telegram değil bir çok sohbet uygulaması bir anda popüler olmuştu. Popüler olan bu uygulamalar kullanıcılarına daha iyi bir hizmet verebilmek için güncellemeler ile yeni özellikler getirdiler. Telegram yeni güncellemeleri ile Whatsapp’ı geçecek mi? Whatsapp Devri Sona Eriyor Mu?

Telegram yeni güncellemeleri ile Whatsapp’ı geçecek mi? Whatsapp Devri Sona Eriyor Mu?

Telegram'ın bu yeni özelliğine göre artık ödemeler, planlanmış sohbetler ve yeni web sürümleri gelecek. Artık bir grupta veya kanalda kendi malınızı veya hizmetinizi satabileceksiniz. Aynı zamanda siz ürününüzü satarken Telegram sizden herhangi bir komisyon ücreti almayacak.

Bir sesli arama yapmadan önce katılacak insanlara önceden haber verebileceksiniz. Hatta sesli arama için geri sayım bile oluşturabileceksiniz. Ayrıca Telegram Web’de de yeni güncellemeler var! Telegram bizlere artık iki farklı tasarım sunmakta. İki tasarımda da hareketli çıkartmalarından, karanlık moduna kadar her şey var.

Telegram, kullanıcılarına en iyi şekilde hizmet verebilmek için çalışmalarına devam ediyor. Whatsapp’ın geçtiğimiz aylardaki olayı nedeniyle ne kadar kullanıcı kaybetse de, Whatsapp gibi neredeyse tüm dünyanın tercih ettiği bir uygulamaya rakip olmak hala zor.

Telegram yeni güncellemeleri ile Whatsapp’ı geçecek mi? Whatsapp Devri Sona Eriyor Mu?

Ancak son günlerde Telegram yaptığı güncellemeler ve özellikleri ile daha ön plana çıkarak kullanıcı sayısını arttırıyor. Whatsapp devri sona eriyor mu?

Her ne kadar Telegram kullanıcıları hızla artmaya devam etse de Whatsapp gibi bir uygulamanın sönmesi muhtemel gözükmüyor. Ancak geçtiğimiz aylarda yaşanan olay gibi bir olay daha yaşanırsa Whatsapp kullanıcıları giderek azalacak gibi gözükmekte. Peki, siz ne düşünüyorsunuz? Yorumlarınızı bekliyoruz.


Yorum Yap

Daha yeni Daha eski