Netfilx’in en başarılı ve maliyetli yapımlarından biri olan The Witcher Dizisi, 1. Sezonun ardından Türkiye’de büyük bir ilgi oluşturmuştu. Başrolünde başarılı oyunculardan biri olan Hanry Cavill’in yer aldığı The Witcher dizisinin 2. Sezonu hakkında geçtiğimiz günlerde yeni bir haber alındı. Peki The Witcher 2. Sezon ne zaman başlayacak?


THE WİTCHER 2. SEZON TARİHİ AÇIKLANDI!

The Witcher 2. Sezon ne zaman sorusuna geçtiğimiz günlerde Netfilx’in eş CEO’su aynı zamanda baş içerik sorumlusu olan Ted Sarandos, bu soru ile ilgili kısa bir açıklamada bulundu.

Ted Sarandos’un açıklamasına göre The Witcher 2. Sezon tarihi 2021 yılının son çeyreğinde yayınlanacağını belirtti. Yani The Witcher 2. Sezon ne zaman gelecek sorusuna yanıt olarak 2021 senesinin Eylül ayından sonra geleceğini söyleyebiliyoruz.

Bu da The Witcher Netfilx dizisinin ilk sezonunun yayınlanmasından sonra 2 sene aranın ardından geldiğini bizlere gösteriyor. Umuyoruz ki 3. Sezon bizlerin karşısına daha kısa bir süre içinde çıkar.


Bu süreçte Netfilx kendi Twitter hesaplarından paylaşımlar yapmaya devam ediyor. Bu paylaşılmalar bize 2021 yılının son çeyreğinde gelecek olan The Witcher 2. Sezon hakkında bizlere yeni bilgiler sunabiliyor.

The Witcher 2. Sezonda neler olacak sorusuna ise birçok cevap var. The Witcher 2. Sezonda neler olacağını merak ediyorsanız, ilgili makalemizi okuyabilirsiniz.

THE WİTCHER DİZİSİNİN KONUSU NEDİR?

Dizinin başrol oyuncularından biri olan Hanry Cavill’in canlandırdığı Rivyalı Geralt, yalnız bir canavar avcısı olarak hayatını sürdürmektedir. Yaşamını sürdürdüğü bu dünyada insanlar bazen canavarlardan daha da tehlikeli olabiliyordur. Ancak kader Geralt’ı güçlü bir büyücüye ve içinde sırlar saklayan gizemli bir prensese yönlendirir. Bu üç kişi, giderek kötüleşen bu dünyada yollarını bulmaya çalışmaktadır.

Yorum Yap

Daha yeni Daha eski