Stranger Things 4. Sezonda Neler Olacak?

Netfilx’in en gözde dizilerinde biri olan Stranger Things dizisi, 3. Sezonunun yayınlanmasının ardından 4. Sezonu büyük bir merakla beklenmeye başladı. Peki Stranger Things 4. Sezonu ne zaman yayınlanacak. Stranger Things 4. Sezonda neler olacak?

Son zamanlarda Stanger Things hayranları tarafından sorulan ve en çok merak konusu olan “Stranger Things 4. Sezon Ne Zaman Gelecek” sorusuna henüz Netfilx dizi platformundan resmi olarak açıklama gelmedi. Ancak dizinin hayranları 4. Sezon hakkında teoriler oluşturmaya devam ediyor.

Stranger Things 4. Sezon Ne Zaman

Stranger Things 4. Sezon, 2021 yılının son çeyreğinde gelmesi beklenirken, geçtiğimiz aylarda dizinin başrol oyuncusu tarafından yapılan bir açıklamaya göre Stranger Things 4. Sezon 2022 yılının Nisan aylarında geldiği bekleniyor. Ancak yapılan bu açıklama, Netfilx tarafından resmi olarak söylenmediği için kesin bir şey denemiyor.

Stranger Things 4. Sezonda Neler Olacak?

Stranger Thibgs 3. Sezonun yayınlanmasının ardından 4. Sezon için oldukça merak konusu oldu. Hayran kitlesi tarafından yoğu teoriler oluşturulan bu konu hakkında, Netfilx çeşitli fragmanlar yayınladı.  Bu fragmanlarda, 3. Sezonda geçit kapısını açan makinanın patlaması sonucunda öldüğünü sandığımız Hopper karakterinin yaşadığını ve ilk sezonda yine öldüğünü gördüğümüz Dr. Branner karakterinin 4. Sezonda tekrar oynadığını gördük.

Dizinin hayran kitlesi bu fragmanlardan sonra ise, 4. Sezon hakkında daha da meraklanmaya başladı. Stranger things 4. Sezon ne zaman geleceği ve 4. Sezonda neler olacağı hakkındaki bilgilerinizi yorumlar kısmına yazabilirsiniz.

Yorum Yap

Daha yeni Daha eski