Türk film dizi izleme platformu olan Exxen, her geçen gün kullanıcı sayısını arttırmaya devam ediyor. Bu platform üzerinden dizi veya film izlemek istiyorsanız Exxen’e üye olmanız gerekir. 

Ancak bazı durumlarda insanlar üyeliklerini iptal etmek istiyor. Bu makalemizde ise Exxen üyeliği iptal etme işlemini nasıl yapacağınızı ayrıntılı bir şekilde göstereceğiz. Bu şekilde Exxen üyelik iptali nasıl yapılır ve exxen iptali nasıl yapılır bunu öğrenebileceksiniz.

Exxen üyelik iptali nasıl yapılır, exxen hesap silme, exxen üyelik iptali


Exxen Üyeliği Nasıl İptal Edilir?

Exxen üyeliğinizi iptal etmek için sizlere iki farlı yöntem sunulmaktadır. Bu yönetmelerden bir tanesi birçok kişinin tercih ettiği Exxen sitesi üzerinden exxen hesap kapatma yöntemidir. Bu yöntemi uygulamak için yapmanız ve uygulamanız gereken tüm adımları sizler için sıraladık. Exxen üyelik iptali için takip etmeniz gereken adımlar;

 • Exxen platformu üzerinden oturum açın.
 • Açılan sekmeden profilinize giriş yapın.
 • Karşınıza profilinize ait birtakım bilgiler çıkar.
 • Buradan “Profilimi Sil” seçeneğine tıklamanız gerekir.
 • Exxen sizden profilinizi (hesabınızı) silmek için şifrenizi ister.
 • Şifre bilgilerinizi verdikten hemen sonra karşınıza güvenlik sorusu çıkar.
 • Güvenlik sorusuna “Evet” yanıtını verdiğinizde Exxen üyelik iptali işlemini gerçekleştirmiş olursunuz.

Bu şekilde exxen hesap kapatma ve Exxen üyeliği iptal etme işlemlerini tamamlamış ve Exxen üyeliğinizi iptal etmiş olursunuz. Eğer bu işlemler sizlere zor ve karışık geliyorsa bir diğer yöntem olan canlı destek ile exxen üyelik kapatma işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Exxen üyelik iptali nasıl yapılır, exxen hesap silme, exxen üyelik iptali

Canlı Sohbet ile Exxen Üyelik İptali

Eğer ilk yöntemi uygularken işlemler sırasında bir hata veya herhangi bir sorun ile karşılaşıyorsanız, Exxen hesabınızı bir başka ve kolay bir yöntem olan canlı destek exxen üyelik iptali yöntemini uygulayabilir ve Exxen hesabınızı başarlı bir şekilde kapatabilirsiniz. Ayrıca bu yöntem ile sizin yapacağınız işlemleri canlı destek hallederek siz iş bırakmazlar.

Exxen üyelik iptal etme canlı destek işlemini yapmak için takip etmeniz gereken adımları hemen aşağı kısımda bulabilir ve exxen hesap kapatma işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

 • Exxen platformu üzerinden mevcut hesabınıza giriş yapın.
 • Karşınıza çıkan sayfanın hemen aşağısında yer alan “Exxen Yardım Merkezi” seçeneğini seçin.
 • Bu sayfanın da yine aşağı kısmında yer alan “Canlı Sohbeti Başlatın” seçeneğine tıklayın.
 • Canlı destek ekibi ile iletişim haline geçeceksiniz.
 • Burada yapmanız gereken Exxen canlı destek ekibine Exxen üyelik iptali başvurusunda bulunmak olacaktır.
 • Exxen canlı destek ekibi sizinle iletişime geçerek mevcut olan Exxen üyeliğinizi iptal edebilirsiniz.
Exxen üyelik iptali nasıl yapılır, exxen hesap silme, exxen üyelik iptali


Exxen Üyelik Açma Ne Kadar?

Exxen platformuna üye olmak için belli bir miktarda ücret ödemeniz gerekir. Exxen platformunun sizlere sunduğu 1 haftalık ücretsiz deneme hakkında da sahip olduğunuzu belirtelim. Ancak bu deneme sürümü bittiğinde eğer Exxen platformu üzerinden dizi, film ve tv programlarını izlemek istiyorsanız Exxen platformuna üye olmanız ve para ödemeniz gerekir.

Exxen platformu sizlere birbirinden farklı üyelik paketleri sunar. Bu paketler reklamsız üyelik ve reklamlı üyelik olarak değişkenlik göstermektedir. Tabii bu paketler arasında belirli fiyat farkları da bulunmaktadır. Bu fiyatları sıralamamız gerekirse;

 • Exxen Reklamlı Üyelik (1 Ay): 9,90TL
 • Exxen Reklamsız Üyelik (1 Ay): 10,90 TL
 • Exxen Reklamlı Üyelik (1 Yıl): 99,90 TL
 • Exxen Reklamsız Üyelik (1 Yıl): 199,90 TL

Şeklinde sıralayabiliriz. Bu şekilde Exxen üyeliğinizi gerçekleştirebilir ve hızlı bir şekilde Exxen platformuna kaydolabilirsiniz.

Exxen üyelik iptali nasıl yapılır, exxen hesap silme, exxen üyelik iptali

Exxen Nasıl Kullanılır?

Exxen platformunun hem mobil uygulaması üzerinde hem de internet sitesi üzerinden kullanabilirsiniz. Exxen platformu aynı Netfilix dizi ve fil platformları gibi birbirinden farklı içeriklere sahip olan eğlenceli vakitler geçirebileceğiniz bir platformdur. Ayrıca Exxen Türkiye’nin ilk dijital dizi, film ve TV programları içeren platformudur.

Android cihazlara sahip olan insanlar, Google Play üzerinden Exxen uygulamasını indirebilir ve rahatlıkla kullanabilirseler. Aynı şekilde Apple Store üzerinde de Exxen uygulaması mevcuttur. Exxen platformunu bilgisayar üzerinden izlemek isteyenler ise Exxen internet sitesine girebilir ve istediğiniz dizi ve filmleri izleyebilirsiniz.

Exxen Televizyondan Nasıl İzlenir?

Exxen platformunu televizyon üzerinden izlemek isterseniz ilk olarak bir HDIM kablosuna sahip olmanız gerekir. Bu kablo ile bilgisayarınızı televizyona bağlayabilir ve bilgisayar ekranını televizyona yansıtabilirsiniz. Bu şekilde Exxen platformunu televizyon üzerinden izleyebilirsiniz.

Yorum Yap

Daha yeni Daha eski