Hakkında

Hayata Dair Nedir?

Hayata Dair – Sosyal İçerik ve Yaşam stili platformu, 12 Nisan 2021 yılında, içeriğinde yaşama dair konular, güncel ve önemli haberler, teknoloji ve sosyal medya haberleri, uzay, oyun, sinema gibi birçok konu üzerine kurulmuş bir web sitesidir.

Tarık Taha, Hayata Dair Sosyal içerik platformunun kurucusudur. Hayata Dair Sosyal içerik ve yaşam stili platformunu 13 Nisan 2021 yılında kurmuştur. Yaşama dair birçok konuyu göz önünde bulundurduğumuz bu platformda, sizler için faydalı ve ilginç bilgiler paylaşıyoruz.


Hayata Dair – Sosyal İçerik ve Yaşam Stili Ne Yapıyor?

Sitemizin Yaşam kategorisinde, sizler için yaşama dair anılar ve bilgiler paylaşıyoruz. Haber Kategorisinde, güncel, ilginç ve önemli olan konuları ele alarak sizleri en doğru şekilde bilgilendirmeye çalışıyoruz. Teknoloji kategorimizde, gelişen dünya hakkında bilgiler ve duyurular paylaşıyoruz. Sinema kategorisinde ise yeni çıkan veya çıkacak olan dizi ve filmlerin analiz ve haberlerini, diziler ve filmler hakkında bilgileri ve önerileri paylaşıyoruz. Oyun kategorimizde, birbirinden farklı oyun haberlerini ve oyun önerilerini paylaşıyoruz. Kategori listemiz bu şekilde devam ediyor…


Yeni Yazılarımızdan Anında Haberdar Olun!

Sizler de bu tarz konular hakkında bilgi sahibi olmak istiyorsanız, sitemizi e-posta yoluyla takip ederek yeni gelişmelerden haberdar olabilirsiniz. Ayrıca Hayata Dair Youtube Kanalımıza da abone olabilir ve yazdığımız yazılardan, makalelerden, güncel haberlerden anında haberdar olabilirsiniz. Hayata Dair Youtube Kanalımızda yazdığımız yazı ve makaleleri sesli olarak paylaşıyoruz. Eğer okumak yerine dinlemeyi daha çok seviyorsanız Hayata Dair Youtube kanalına göz atabilirsiniz.


İstek Ve Önerileriniz Bizlere İletin!

Hayata Dair – Sosyal İçerik Ve Yaşam Stili platformumuzda yayınlayacağımız yeni yazılar hakkında isteklerinizi veya yazdığımız yazılar hakkında önerilerinizi bizlere iletebilirsiniz. Hayata Dair web sitemiz sizlerin istek ve önerilerine açık olan bir sosyal içerik platformudur. İstek ve Önerileriniz anlık olarak bize ulaşır ve dikkate alırız.


Yorum Yap